Regulamin
 • REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
 1. Realizujemy zamówienia za pośrednictwem strony sklepu internetowego www.kubekfoto.pl
 2. Właścicielem Sklepu Internetowego jest Michał Pociecha, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Michał Pociecha, z siedzibą pod adresem ul. Sandora Petöfiego 20/22 Kraków 31-712 NIP: 6783041052, REGON: 362625567, adres e-mail: kubekmanga@wp.pl
 3. Warunkiem realizacji zamówienia jest jego potwierdzenie poprzez e-mail i dokonanie przelewu na konto.
 4. Na skrzynkę e-mailową Zamawiającego sklep internetowy KubekFoto.pl wysyła informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia.
 5. Zamówienia nie potwierdzone w ciągu 48 godzin są anulowane.
 6. Sklep internetowy KubekFoto.pl wysyła towar w ciągu 1-7 dni od przyjęcia zamówienia.
 7. W przypadku braku towaru w magazynie, klient jest informowany o tym fakcie poprzez e- mail.
 8. Istnieje wówczas możliwość dostarczenia towaru w późniejszym terminie lub zmiany wybranego towaru.
 9. Sklep internetowy KubekFoto.pl zastrzega sobie możliwość odrzucenia zamówień wzbudzających wątpliwości np.: brak numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym możemy potwierdzić zamówienie i dane adresowe klienta.
 10. Klient wypełniając formularz zamówienia przyjmuje na siebie odpowiedzialność prawną za prawdziwość podanych w nim danych.
 11. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z niniejszym regulaminem i jego akceptacją.
 12. Na życzenie klienta wystawiamy rachunek.
 • CENY I OPŁATY
 1. Wszystkie ceny w naszym sklepie są podawane w złotych polskich i są cenami brutto.
 2. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 3. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania do oferty nowych towarów a także do wycofywania poszczególnych towarów ze sprzedaży bez podania przyczyny.
 4. Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki.
 5. Koszty wysyłki są doliczane w trakcie składania zamówienia po wybraniu formy dostawy.
 • FORMY PŁATNOŚCI 
 1. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
  Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
 2. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 3. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest Blue Media S.A.
 4. Zamawiający, który zawarł umowę na odległość, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.
 5. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 • GWARANCJE I REKLAMACJE
 1. Wszystkie towary dostępne w sklepie internetowym KubekFoto.pl objęte są gwarancją producenta.
 2. Uwzględniamy reklamację z tytułu gwarancji wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.
 3. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne, a także uszkodzenia powodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem danego produktu.
 4. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe sklep internetowy KubekFoto.pl zwróci nabywcy równowartość ceny produktu obowiązującej w dniu zakupu.
 5. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem.
 6. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.
 7. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania należy sporządzić w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokół Reklamacji" nie przyjmując towaru.
 • RĘKOJMIA I REKLAMACJE Z TYTUŁU RĘKOJMI
 1. Kubekfoto.pl jest zobowiązany do dostarczenia Konsumentom produktu bez wad fizycznych i prawnych.
 2. Kubekfoto.pl w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji Klienta z tytułu rękojmi i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.
 3. Reklamacja z tytułu rękojmi powinna zawierać dane osoby lub podmiotu składającego reklamację (imię i nazwisko lub pełna nazwa, dane kontaktowe) jak również wskazanie przyczyny reklamacji oraz treść żądania. W celu rozpatrzenia reklamacji z tytułu rękojmi przez Kubekfoto.pl, Klient powinien dostarczyć reklamowany produkt lub produkty do Kubekfoto.pl z opisem reklamacji w sposób określony poniżej:
  1. W przypadku gdy produkt był dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej lub do Paczkomatu InPost, reklamację z tytułu rękojmi (tj. reklamowany produkt i opis reklamacji) należy odesłać na adres siedziby Kubekfoto.pl
 4. Odpowiedzialność Kubekfoto.pl z tytułu rękojmi za wady fizyczne produktów ogranicza się do uprawnienia Klienta do żądania usunięcia wady. W takim przypadku Kubekfoto.pl wedle swego wyboru niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad. Kubekfoto.pl może również odstąpić od umowy zwracając takiemu Klientowi cenę zapłaconą za produkt dotknięty wadą fizyczną. Z zastrzeżeniem bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa, w maksymalnym dopuszczalnym przez prawo zakresie odpowiedzialność Kubekfoto.pl za szkody wyrządzone Klientom ogranicza się do kwoty, jaką taki Klient zapłacił Kubekfoto.pl za nabycie danego produktu.
 • ZWROTY
 1. W przypadku uszkodzenia w transporcie lub innej wady (np.: pomyłka w wybranym wzorze, błędu literowy) wysyłamy nowy kubek.
 2. Czasem możemy poprosić o wysłanie zdjęcia na email.
 3. Nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów i odsyłać.
 4. Zawsze przed odesłaniem produktu proszę się z nami skontaktować.
 5. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta, po zatwierdzeniu reklamacji.
  Więcej (Zwroty i reklamacje)
 6. W przypadku zwrotu z szybkiego przelewu i/lub karty płatniczej zostanie zwrócony klientowi na rachunek bankowy podpięty pod w/w metodę płatności.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl