Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Prezent na pożegnanie kolegi koleżanki z pracy. Kubek z nadrukiem jest oryginalnym prezentem na pożegnanie w pracy, który wywoła uśmiech u każdej obdarowanej osoby.

Oryginalne prezenty dla pracowników na odchodzących z pracy znajdziesz w wyjątkowej ofercie naszego sklepu KubekFoto. Nasze spersonalizowane kubki przygotowaliśmy z myślą o tym, aby idealnie pasowały do licznych zainteresowań i zawodów bliskich osób. Upominki dla pracowników dużych i małych firm wręczane są gdy nadarza się wyjątkowa okazja, pożegnania współpracownika.

Nietuzinkowy i wspaniały prezent na pożegnanie pracownika będzie z pewnością jednym z naszych motywacyjnych kubków z tekstem. Oryginalne grafiki drukowane za pomocą sublimacji staną się niezwykłymi kubkami dla emerytów. Te nietuzinkowe upominki dla pracowników odchodzących z pracy są wspaniałymi przedmiotami które, wręczając wywołają wiele pozytywnych emocji i uśmiechów na twarzy.

Oryginalny prezent na odejście pracownika wybierz właśnie w KubekFoto!

Kubki pożegnanie z pracy

  • nowość

Zmiana pracy czy odejście na emeryturę wiąże się z dużym przeżyciem. Gdy ktoś zmienia pracę, czekają na nim nie tylko nowe obowiązki, ale także nowe osoby. Pracując w danym miejscu przez kilka miesięcy czy też nawet lat, nietrudno jest przywiązać się i nawiązać relacje ze współpracownikami, z którymi spędza się dużo czasu. Warto podziękować swojemu koleżance czy koledze z pracy za lata współpracy, a wręczenie upominku na pożegnanie jest bardzo miłym sposobem, który zostanie przez nich zapamiętany.

Najlepszym pomysłem na prezent z pracy na pożegnanie jest kubek z nadrukiem grafiki i tekstu.

Kubki należą do najczęściej używanych w naszym życiu przedmiotów z gospodarstwa domowego. Codziennie pijemy z nich kawę lub herbatę, gorącą czekoladę, mleko. Śmieszne kubki z zabawnymi napisami są ciekawą alternatywą dla nijakich, białych i kolorowych kubków.
Kubki z nadrukiem, bo właśnie o nich mowa, to wyjątkowe produkty. Są praktyczne, bo można z nich korzystać każdego dnia. Jednocześnie nadruk sprawia, że nikt nie pomyli swojego kubka z kubkiem kogoś z rodziny czy koleżanki lub kolegi z pracy.
Kubki z nadrukiem, najprościej mówiąc, świetnie sprawdzają się na co dzień, mogą być również wyjątkowym upominkiem.

***

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl