Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). 

więcej Polityka prywatności

Regulamin sklepu


  • REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem strony sklepu internetowego internet-explorer.png www.kubekfoto.pl , lub e-maila send_email.png kubekfoto@poczta.fm
Warunkiem realizacji zamówienia jest jego potwierdzenie poprzez e-mail i dokonanie przelewu na konto. Na skrzynkę e-mailową Zamawiającego firma KubekFoto.pl wysyła informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia.
Zamówienia nie potwierdzone w ciągu 48 godzin są anulowane.
Firma KubekFoto.pl wysyła towar w ciągu 1-7 dni od przyjęcia zamówienia.
W przypadku braku towaru w magazynie, klient jest informowany o tym fakcie poprzez e- mail.
Istnieje wówczas możliwość dostarczenia towaru w późniejszym terminie lub zmiany wybranego towaru.
Firma KubekFoto.pl zastrzega sobie możliwość odrzucenia zamówień wzbudzających wątpliwości np.: brak numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym możemy potwierdzić zamówienie i dane adresowe klienta.
Klient wypełniając formularz zamówienia przyjmuje na siebie odpowiedzialność prawną za prawdziwość podanych w nim danych.
Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z niniejszym regulaminem i jego akceptacją.
Na życzenie klienta wystawiamy rachunek.

 

  • CENY I OPŁATY

Wszystkie ceny w naszym sklepie są podawane w złotych polskich i są cenami brutto.
Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania do oferty nowych towarów a także do wycofywania poszczególnych towarów ze sprzedaży bez podania przyczyny.
Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki. Koszty wysyłki są doliczane w trakcie składania zamówienia po wybraniu formy dostawy.

 

  • FORMY PŁATNOŚCI
  1. Płatność przelewem tradycyjnym. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest realizowane.
  2. Płatność online / kartą kredytową przez platformę Dotpay.pl

 

  • ZWROTY

W przypadku kubków z imionami zwracamy pieniądze lub wysyłamy nowy kubek po udokumentowaniu (fotograficznym) uszkodzenia. W przypadku uszkodzenia w transporcie lub innej wady (np: pomyłka w wybranym wzorze, błądu literowy) wysyłamy nowy kubek. Czasem możemy poprosić o wysłanie zdjęcia na email. Nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów i odsyłać. Zawsze przed odesłaniem produktu proszę się z nami skontaktować.
send_email.png kubekfoto@poczta.fm
Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

 

  • GWARANCJE I REKLAMACJE

Wszystkie towary dostępne w sklepie internetowym KubekFoto.pl objęte są gwarancją producenta.
Uwzględniamy reklamację z tytułu gwarancji wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne, a także uszkodzenia powodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem danego produktu
W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe firma KubekFoto.pl zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.
Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem.
Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.
W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania należy sporządzić w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokół Reklamacji" nie przyjmując towaru.